Naše mise

 

Zlepšování života lidí dodáváním výjimečných řemeslných služeb ve výškách.

 1. Dodáváme komplexní řešení výškových prací počínaje nabídkou služeb, pokračujíc kvalitní komunikací a perfektní realizací objednaných prací konče.
 2. Úplným základem, kde vše začíná, je kvalitní a jednoznačná komunikace se zákazníky a dobré mezilidské vztahy uvnitř firmy.
 3. Rychlou a kvalitní dodávku služeb nám umožňují angažovaní a spokojení lidé ve firmě, kteří dbají na etické jednání ve všech směrech. To se přenáší na naše dodavatele, spolupracovníky a zákazníky.
 4. Dokážeme si vzájemně vyjít vstříc, pracujeme jako sehraný tým.
 5. Máme k dispozici firemní systém a vnitřní procesy, které nám pomáhají k dodání výjimečných služeb.
 6. Snižujeme ekologickou stopu ve stavebnictví – provádíme údržby a opravy, které oddálí náročné kompletní rekonstrukce.
 7. Dbáme na životní prostředí a zdravý životní styl.

Naše vize

 

Být nejžádanějším dodavatelem výškových prací na území hl.m. Prahy, a to díky vysoké kvalitě a rychlosti dodání našich služeb, díky skvělé komunikaci a jednání se zákazníkem. Chceme, aby Altitudo bylo tím nejlepším místem pro naši práci.

 1. Výborně odladěné firemní procesy a pracovní prostředí nám umožňují dosáhnout volného běhu práce zvaného “flow”. Stav flow je jedním ze zdrojů potěšení z naší práce.
 2. Správní lidé na správném místě – v práci denně uplatňujeme každý svoje silné stránky, což nám přináší uspokojení z využití našich schopností.
 3. Správní lidé v kombinaci s kvalitním systémem mají jako celek vysokou produktivitu, která je dalším zdrojem naší radosti z možnosti být členem skvěle fungujícího týmu a firmy.
 4. Výborně odváděná práce je zdrojem spokojenosti našich zákazníků, a ta se přenáší zpět na nás všechny.
  Neustále pracujeme na zlepšování procesů a možností naší firmy, vize pozitivního růstu nás pohání vpřed.

Hledat na webu

+ 420 774 866 122

obchod@altitudo.cz

Obchod: Pavel  Novák

Příprava zakázek: Pavel  Trojan

Jednatel: ing. Adam Vaňkát, Ph. D.

Provozovna

Na Zlíchově 253/13

Praha 5

152 00

Těšíme se na spolupráci.