Naši lidé jsou pro nás důležití.

Nabízíme Ti:

Práci v sympatickém týmu
Získání a obnovení průkazu pro práce ve výškách
Flexibilní pracovní dobu
Platové ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu
Práci na různorodých projektech
Rozvoj odborných dovedností

Aktuální volné pozice:

Dispečer / přípravář / rozpočtář

Hledáme platného člena týmu, který bude naší podporou při realizaci zakázek (MOŽNOST PRÁCE Z DOMOVA).

NÁPLŇ PRÁCE: Organizace logistiky týmu výškových pracovníků v terénu. Komunikace se zákazníky. Technické zajištění zakázek - nákup materiálu, příležitostně závoz. Přehled o průběhu zakázek. Příprava podkladů cenových nabídek malého rozsahu. Další marketingová činnost.

Klempíř, zedník, štukatér, pokrývač

Požadujeme: • Zkušenosti v oboru • Zájem o práci ve výškách (možnost zaučení a získání oprávnění) • Spolehlivost • Časovou flexibilitu

Výškový pracovník

Požadujeme: • Zkušenosti s pracemi ve výškách nebo zájem o tuto profesi • Manuální zručnost • Spolehlivost • Časovou flexibilitu • Zkušenosti s mytím ploch, nebo jiných prací ve výškách